30 Ιαν 2023

Κοπή της βασιλόπιτας στα τμήματα αλλά και του συλλόγου εκπαιδευτικών του σχολείου μας

Μετά τον εορτασμό των Τριών Ιεραρχών έγινε και η κοπή της βασιλόπιτας για τα τμήματα αλλά και του συλλόγου εκπαιδευτικών του σχολείου μας .Οι τυχεροί που βρήκαν το φλουρί παρέλαβαν δωροεπιταγές αξίας 15 ευρώ για τα καταστήματα Κωτσόβολος προσφορά του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων όπως και οι βασιλόπιτες . Το φλουρί στην  βασιλόπιτα του συλλόγου εκπαιδευτικών έπεσε στην κα Αγγελική που είναι υπεύθυνη για την καθαριότητα . Της ευχόμαστε να είναι πάντα έτσι τυχερή και ευχαριστούμε θερμά το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την προσφορά τους .Και του χρόνου !!!!!!!