1 Ιουν 2022

Οδηγίες για την προσέλευση στα εξεταστικά κέντρα των Πανελλαδικών την Παρασκευή 3/6

Αγαπητοί μαθητές .Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως την Παρασκευή θα πρέπει να είστε στα εξεταστικά κέντρα ( είτε γραπτών εξετάσεων είτε προφορικών )στις 07.30 το πρωί έχοντας μαζί σας οπωσδήποτε το καρτελάκι εξεταζομένων μαζί με δύο μπλέ στιλό και γόμα για διόρθωση σφαλμάτων . Μπορείτε να έχετε μαζί σας μπουκάλι εμφιαλωμένου ή φυσικό χυμό . Απαγορεύεται να έχετε μαζί σας στις αίθουσες τα κινητά σας τηλέφωνα , τα οποία θα παραδώσετε στην είσοδο του σχολείου και θα καταγραφούν από συγκεκριμένο προσωπικό για να τα παραλάβετε κατά την αποχώρηση σας . Για οποιαδήποτε απορία είμαι στην διάθεση σας .

ΓΕΛ ΔΙΟΝΥΣΟΥ Αττάλου& Βεργίνας, Διονυσος ( γραπτά εξεταζόμενοι )

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Κολλεγίου και Λεονταρίου Κάντζα Παλλήνης ( προφορικά εξεταζόμενοι )